Kaldewei smaltovaná ocel

Jedinečný materiál se 30letou zárukou

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce tvorby hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI – výhradně na výrobu ve svém sídle v Ahlenu v Německu. Z Ahlenu KALDEWEI exportuje svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „Made in Germany“ do celého světa. S duchem průkopníka, který posouvá hranice stále dál, aby z dobrého udělal ještě lepší, KALDEWEI již téměř celé jedno století kontinuálně zdokonaluje, neustále zušlechťuje a významně vylepšuje speciální recepturu i výrobní proces smaltované oceli KALDEWEI. Smaltovaná ocel KALDEWEI nabízí trvalou hodnotu, kterou lze každý den vidět, cítit a stále znovu oceňovat.


Vše mluví pro Kaldewei

Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI nenabízejí v koupelnách jen individualitu a eleganci. Kromě toho jsou také zárukou trvalé kvality a vysoké hodnoty. Důvodem je materiálová podstata smaltované oceli KALDEWEI. Díky ní jsou extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI nanejvýš odolné a přitom velmi hygienické. Vzájemně dokonale sladěné systémové komponenty přesvědčují navíc svou harmonickou souhrou – kompromisy při montáži jsou tak nadbytečné. Mimo to jsou extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI zárukou německé kvality, jež je uznávána a instalována po celém světě.

Naše silná stránka: smaltovaná ocel Kaldewei

Jedinečný materiál s 30letou zárukou*

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi.

Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a optimální tvarovatelností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo jsou neodlučitelně spojeny ve smaltované oceli KALDEWEI, kde přednosti obou materiálů vytváří ideální symbiózu. S nároky průkopníka, které posouvají hranice, a snahou, aby se dobré stalo ještě lepším, firma KALDEWEI již téměř celé jedno století kontinuálně zdokonaluje, neustále zušlechťuje a významně vylepšuje speciální recepturu a postup výroby smaltované oceli KALDEWEI. Smaltovaná ocel KALDEWEI nabízí trvalou hodnotu, kterou lze každý den vidět, cítit a stále znovu oceňovat.

Odolná proti žáru

Hořící či žhnoucí předměty nezanechávají žádná spálená místa ani kouřové stopy.

Odolná vůči poškrábání a nárazu

Díky své tvrdosti, která je výrazně větší než u akrylátu, je smaltovaná ocel KALDEWEI obzvláště odolná.

Nenáročná na údržbu a hygienická

Na povrchu smaltované oceli KALDEWEI s tvrdostí skla neulpívají žádné nečistoty či bakterie. Díky tomu je tento materiál vysoce hygienický a lze jej snadno čistit.

Odolná vůči UV záření

Díky jedinečnému materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI povrch našich výrobků nebledne, nežloutne a je stálobarevný.

100% recyklovatelná

Naše přírodní suroviny z ekologické výroby jsou 100% recyklovatelné.

Odolná vůči chemikáliím

Smaltovaná ocel KALDEWEI je mimořádně odolná vůči běžným domácím čisticím prostředkům, kosmetickým přípravkům a přísadám do koupele.