O nás

Vážení zákazníci,
jsme tu pro každého z Vás, abychom Vám nabídli veškeré služby spojené s dodávkou (obklady, dlažby, sanita, sprchové kouty, vany, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, realizace koupelny, rekonstrukce bytového jádra) až po kompletní rekonstrukci bytu.

To vše pod jednou střechou a se zkušeným týmem, který je Vám k dispozici od poradenství, zpracování 3D grafického návrhu (koupelny, interiéru) až po konečnou realizaci, a to vše na kvalitní a odborné úrovni.

razítko

Jeden chce být největší, druhý nejlevnější
A nám vždy šlo o to být nejlepší

Přijďte se přesvědčit, v čem se naše koupelnové studio liší od ostatních.

Tomáš MACHÁČEK


AT plus Mělník

Společnost AT plus byla založena v roce 1994 se zaměřením na prodej instalaterského zboží. Postupem času se prodej rozšířil o obklady, dlažby, koupelnové vybavení a vzniklo tak kopelnové studio. V roce 2007 se koupelnové studio přestěhovalo do nových prostor, které jsme vybudovali v Krombholcově ulici č. 564, naproti autobusovému nádraží. Zde jsme pro Vás vytvořili moderní koupelnové studio, ve kterém jsme připraveni zajistit kompletní služby od návrhu až po realizaci Vaší budoucí koupelny nebo interiéru tak, aby na konci každé realizace byl spokojený zákazník.