Vana jako doplněk

Nový koncept od Santechu. Kvalita z Moravy.

Volně stojící vany Santech Koncept New Time do prostoru, ke stěně a do rohu

Můžeme zrealizovat vanu zcela podle vašeho přání. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.

V jednoduchosti je krása Navržený vanový koncept nabízí rozmanité možnosti kombinace pro individuálně laděné zařízení koupelny. Všechny volně stojící vany se vyznačují nadčasovým designem a zároveň minimalistické kontury navozují v koupelně celkový dojem čistoty a jednoduchosti.

Řemeslné umění Díky precizní výrobě a pokročilé akrylátové technice tvoří vana s panelem monolitický kuss dokonale rovnou hranou. Vzniká nová vizuální kvalita, která současně umožňuje umístit vanu ke stěně s milimetrovou přesností a minimálníspárou silikonu.

Oblíbený materiál Santech zvolil pro koncept litý PMMA, který se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi. Povrch se snadno udržuje a je odolný proti povrchovému poškrábání. Nespornou výhodou je nižší hmotnost a jednodušší manipulace oproti vanám z umělého kamene.

Praktická výbava Náš systém volně stojící vany se samonosným rámem přináší mnohé výhody. Zabezpečuje mimořádnou stabilitu a montáž v koupelně je rychlejší a čistší. Součástí vany je funkční flexibilní HT odpad a odtokový komplet.

Snadná montáž Montáž vany z konceptu NEW TIME je zcela jednoduchá a nevyžaduje žádné zednické a obkladačské práce. Vanu jednoduše umístíte do hotové koupelny, napojíte na odpad a přilepíte ke stěně nebo k podlaze sanitárním silikonovým tmelem.

Katalog NEW TIME

Katalog NEW TIME

 Katalog NEW TIME (46,9 MB)

Tvarové typy van