TRES baterie

Novinka - růžové zlato, pocit jemného luxusu

TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, která se věnuje kompletní výrobě a prodeji prvotřídních vodovodních baterií pro koupelny i kuchyně, hydromasážních boxů a koupelnového příslušenství. Jedná se tudíž o jednu z nejvýznamnějších firem na evropském trhu s jasně definovaným cílem - služby, kvalita, cena.
Díky kompletní výrobě v moderních závodech schopných zajistit stálou kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu a systému řízení, který zajišťuje dodávky a minimalizuje množství zásob u klientů, je společnost TRES lídrem evropského trhu s vysoce kvalitními produkty přinášející uživatelům komfort.
Úplný sortiment firmy uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Největšími prioritami společnosti jsou krása a komfort spolu s nejmodernější technologií. Toto spojení je pro nové trendy u kuchyňských a koupelnových baterií optimálním řešením.

Z široké nabídky Tres baterií jsme vybrali hlavní série. Ale vybírat můžete z kompletní nabídky v aktuálním katalogu Tres 2021.
Ozvěte se nám a my vám připravíme cenovou nabídku.

Barvy

Baterie TRES se vyrábějí nejen v základní povrchové úpravě chrom, ale také v moderních barevných variantách.

 TRES barvy (0,2 MB)

TRES je na Vaší straně

Na webové stránce společnosti TRES naleznete veškeré zboží a související informace (rozměry, příručky, náhradní díly, vlastnosti apod.). Navíc se můžete dozvědět více o produktech prostřednictvím videí nebo katalogů a přečíst si tipy pro instalaci a zprávy, které vám pomohou lépe poznat vaše vodovodní baterie a svět TRES.


Jednopáková podomítková baterie pro bidet - když není místo na bidet

  • Cena
    4 905 Kč

Ceny po slevě -20 % a včetně DPH

Popis

  • Vyměnitelný držák na ručníky zprava či zleva
  • Sprchová mosazná baterie s omezovacím hrdlem 5 l/m
  • Systém proti kapání a flexi hadice SATIN: v chromovém provedení, ručka